PROFESSIONAL ACRYL SYSTEM (PAS) by TRUSCADA

Oferujemy Państwu specjalny system High Tech łączący proszek (polimer) i liquid (monomer), który zapewnia doskonałe modelowanie paznokci akrylowych, bez konieczności stosowania podkładu, przy jednoczesnym zapewnieniu plastyczności i doskonałej konsystencji. System został zaprojektowany przez najlepszych projektantów świata. Nowa technologia "mówi" STOP żółknięciu i wyblaknięciu kolorów dzięki składnikom rozjaśniającym. Proszki akrylowe są najdelikatnejsze, mają maślaną konsystencje i tworzą doskonałe poczucie przy modelowaniu. Delikatna struktura proszku umożliwia wysoki komfort przy modelowaniu i jednocześnie łatwość stosowania.

Maksymalna przyczepność  MKSYMALANA PRZYCZEPNOŚĆ

IDEALNA STRUKTURA MIESZANA W IDEALNYCH PROPORCJACH

ŁATWE I JASNE POSTĘPOWANIE

CECHY SAMOPOZIOMUJĄCE

ŻYWE KOLORY

NIE ŻÓŁKNIE

NIE KRYSTALIZUJE

ŻADNE PĘCHERZYKI POWIETRZA

KONSYSTENCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

DOSKONAŁY NA KONKURSY

 

Przeźroczysty i lśniący proszek tworzy na paznokciach efekt przeźroczystego szkła. Proszek jest bardzo delikatny i doskonale przesiany, zapewniający komfort przy modelowaniu. Zawiera optycznie rozjaśniające pigmenty i mikro-cząsteczki, które zwiększają elastyczność. Wyjątkowy do mieszania z pigmentami i brokatem.

- PAS SUPER WHITE

Lśniąco biały proszek akrylowy zawiera optycznie rozjaśniające pigmenty. Jego struktura jest odpowiednia do nail art oraz do mieszania z pigmentami lub brokatem. Dzięki unikalnej konsystencji jest doskonały do tworzenia ostrych lub miękkich smile linii.

 

- PAS NATURAL MAKE-UP

Delikatny cielisty akrylowy proszek do kamuflażu doskonale pasujący do każdego roadzaju łożyska paznokcia. Idealny do francuskiej manicure. Pełne pokrycie, jest odpowiedny do przedłużenia łożyska paznokcia.

- PAS SOFT SALAMON

Półprzeźroczysty delikatny kamuflaż koloru cielistego tworzy na paznokciach efekt porcelany, delikatnie maskuje drobne niedoskonałości paznokcia, zachowując jego strukturę. Delikatnie łagodzi francuski manicure.

 

 

 

-PAS COVER SALAMON

Kryjący żel koloru łososiowego idealnie kryje niedoskonałości łożyska paznokcia. Pełne krycie umożliwia maksymalne przedłużenie i stworzenie idelanego kształtu. Idealny do francuskiego manicure.

- PAS SOFT PINK

Przeźroczysty i lśniący proszek najwyższej jakości z subtelną nutką chłodnego różu, tworzy na paznokciach efekt porcelany. Zmiękcza działanie ekstremalnie białego proszku  SUPER WHITE.

- PAS DEEP PINK

Pięknie lśniący proszek pólprzeźroczystego różowego koloru, idelany do francuskiego manicure zachowuje jego naturalny charakter.

- PAS DARK PINK

Przeźroczysty i lśniący proszek najwyższej jakości z subtelną nutką ciepłego różu, maślanej konsystencji. Jest łatwy do zastosowania, zachowując naturalność.

- PAS HEAVEN PINK

Pięknie lśniący proszek koloru ciemniejszego różu. Różowy kolor pasuje przy modelowaniu francuskiego czubka lub przy modelacji całego paznokcia.

PAS PRIMELESS LIQUID – Blue color

Nowy płyn najwyższej technologii bez użycia podkładu.  W połączeniu z pudrem akrylowym tworzy idealne połączenie dla doskonałego modelowania paznokci akrylowych. Zawiera UVA i UVB – biały kolor nie żółknie, a kolory nie blakną. W liquid są zmiękczacze, które służą do wytrzymałości i zmiękczenia twardości. Plastyfikator służy do utrzymania sprężystości i elastyczności. Wraz z proszkiem akrylowym z naszej kolekcji tworzą idealny PROFESIONALNY SYSTEM AKRYLOWY, który został zaprojektowany z najlepszymi profesjonalistami.

MAKSYMALNA PRZYCZEPNOŚĆ

100 % PRIMER FREE

ŻADNE PĘCHERZYKI POWIETRZA

DUŻA ELASTYCZNOŚĆ I SPRĘŻYSTOŚĆ

UVA i UVB

PROSTA I ŁATWA MANIPULACJA

CECHY SAMOPOZIOMUJĄCE

NIE ŻÓŁKNIE

NIE KRYSTALIZUJE

KONSYSTENCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

DOSKONAŁY DO KONKURSÓW

TOP