Essential line

Doskonała jakość żeli w atrakcyjnej cenie. Tej oferty nie możecie przegapić!

Piękne paznokcie są marzeniem każdej kobiety

Obecnie umożliwia się różne techniki modelowania, aby wyczarować wspaniałe paznokcie do indywidualnych potrzeb wszystkich kobiet – do pracy, na imprezy, itd. Truscada przynosi nowe spojrzenie na modelowanie paznokci. Jakość produktów pomoże Ci przy pielęgnacji paznokci naturalnych i sztucznych, w oparciu o najnowsze trendy i wiedzę.

Śledzimy trendy w modelowaniu paznokci

W ciągu ostatnich dwóch lat nastąpiła istotna zmiana perspektyw na kształt i wygląd paznokci, modnym staje się naturalny wygląd paznokci z doskonałym wykończeniem. Dodatkowo, pełne działanie musi być szybkie i przy niskich kosztach. Grube paznokcie już dawno nie są modne. Modne są paznokcie żelowe o naturalnym wyglądzie.

Kładziemy nacisk nie tylko na jakość i cenę żelu, ale również na design jego opakowania, które jest nie tylko atrakcyjne, ale jego kształt sprawia łatwe ​​stosowanie żelu.

Wysoka jakość i atrakcyjna cena

Żele są wyprodukowane w wysoko wyspecjalizowanych laboratoriach, w których są testowane różnymi analistycznymi technikami, respektowane są dyrektywy europejskiej branży kosmetycznej i satysfakcjonujące jest to, że mimo wysokiej jakości produktów, udało nam się utrzymać atrakcyjne ceny dla naszych klientów.

Ci, którzy dążą do nowych trendów, nie tracą klientów, ale także uzyskują znacznie większą klientele.

 

TOP