Prestige line

Ekskluzywne produkty z najlepszą jakością dla stylizacji paznokci. Specjalnością żelów jest ich bardzo długa trwałość.

Od roku 2009 wprowadzamy dla Was na rynek rewolucyjną jakość produktów do stylizacji paznokci w oparciu o ponad 20 lat know-how  prowadzonego w laboratorium wyposażone w najnowszą technologię produkcji, która podkreśla jakość i bezpieczeństwo produktów. Najnowsze technologie i wiedza są przekształcane  w linii PRESTIGE.

 

Sekret pięknie wymodelowanych paznokci przy zachowaniu modulacji w cienkiej warstwie o doskonałej przyczepności.

Specjalnością żeli  jest bardzo długa trwałość i maksymalna elastyczność dla wszystkich rodzajów paznokci. Ponadto, linia zachowuje trend modelacji paznokci, która się prawie nie różni od naturalnych paznokci. Przejście od tradycyjnych żeli  do żeli tego pokolenia, przedstawia przełomową rewolucje w trendach modelowania na rynkach światowych.

Seria PRESTIGE line

Hypo-alergenne ( dla alergików)

Bezkwasów i nebezpiecznych substancji

Doskonała przyczepność- nie przedostaje się do łożyska paznokcia, co ułatwia modelowanie

Dodatkowo nadaje się do problematycznych naturalnych paznokci

Pasująca konsystencja do robienia szablonów

Każdy produkt jest właścicielem mikrobiologicznych i toksykologicznych dyrektyw UE i certyfikacji bezpieczeństwa UE

Seria jest przeznaczona dla początkujących i profesjonalistów

Zweryfikowana oszczędność czasu modelowania nawet do 50%

Najwyższej jakości komponenty zapobiegające żółknięciu- Anti Yellow Agent

Niezmieniające koloru żele bez potrzeby mieszania przed zastosowaniem

Idealny do stosowania  color żelów jako paiting color dla ONE STROKE technike

Modne kolory

Można je łączyć z systemem akrylowym

 

 

Nail design dla profesjonalistów

Żele UV z linii Prestige zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały maksymalny komfort dla zawodowych disignerów, jak i dla ich klientów. Wykonane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku,  bez kwasów, formaldehydów i  niebezpiecznych substancji - które również są odpowiednie dla alergików. Znaczne skrócenie czasu modelowania.

Zostań doskonałym projektantem paznokci

Tekstura i struktura molekularna jest zaprojektowana w celu ułatwienia modelowania dla początkujących projektantów paznokci. Żel ma wyjątkową konsystencję ,zachowując maksymalną przyczepność i odporność. Ten wyjątkowy żel umożliwia projektantom paznokci, którzy dopiero zaczynają naukę modelowania, unikając zaciekanie do łożyska paznokci,  łamaniu i niedoskonałościom przy modelowaniu. Każdy początkujący projektant paznokci powinien wyeliminować wszystkie możliwe przyczyny szczelinowania i niedoskonałego modelowania, które mogą przyciągnąć i utrzymać klientów.

Dla odważnych i kretywnych projektantów paznokci

Struktura molekularna żeli UV PRESTIGE LINE jest skonstruowana tak, aby wytrzymała połączenie żelu + akrylu. Wymodelujcie paznokcie żelem linii PRESTIGE - wymodelujcie czubek paznokcia z NAIL ART i żelem UV. Łożysko paznokcia będzie chronione przed kwasami i niepożądanymi substancjami, nail art  będzie idealnie piękne. Albo wymodelujcie paznokcie akrylem- zastosujcie color żel (one stroke) i utrwalcie żelem lub akrylem.

Ostatnie badania wykazały, że zaufanie  do żeli UV wzrosło  dzięki kompaktowej strukturze, bardzo dobrej przyczepności, trwałości i łatwości związanej z wygodą noszenia.

 

TOP