SPA line

Niezrównana kompleksowa pielęgnacja dla całego ciała wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, imponuje doskonałą ceną i niezapomnianym efektem.

Naturalne składniki

TRUSCADA obejmuje kompleksową opiekę dla ciała, rąk i nóg w postaci kilku wyjątkowych linii charakteryzujących się prestiżową jakością materiałów, efektem natychmiastowym i przystępnością. Skupiliśmy się na tworzeniu produktów wysokiej jakości, których złożenie jest kompozycją naturalnych składników, które zapewniają natychmiastowy efekt po pierwszym zabiegu.

Wyjątkowy zabieg kosmetyczny

Tworzone są wyjątkowymi zabiegami, które zawierają wyciągi z egzotycznych roślin i owoców, rzadkich olejów i maseł. Cała linia jest bez parabenów i innych substancji niepożądanych. Linia Spa zapewnia doskonałą jakość leczenia i jest przeznaczona dla wszystkich ośrodków SPA i wellness, manicure i pedicure salonów, w których nacisk kładzie się nie tylko na leczenie, ale także  na napływ energii i całkowitego zrelaksowania się. Połączenie najwyższej jakości, wyjątkowych efektów i zmysłowych zapachów przyniesie waszym klientom wyjątkowe przeżycia.

Linia zmysłowych aromatów i wyjątkowych efektów

Pozwólcie przedstawić Wam pojedyncze linie mieszane z uczuciem i precyzją.

Gold honey linia inspirowana przez tchnienie kwitnących łąk, pól i miodu jest szczególnie bogata w naturalne składniki z wyjątkowymi efektami witaminowymi, minerałami, miodu, lnu i mocznika. Linia składa się z materiałów specjalnych do zapobiegania pleśni i nadmiernego pocenia się.

Essential fruit line jest połączniem egzotycznych owoców bogatych w witaminy i olejów szlachetnych. Głębokie nawilżenie i regenerujące efekty w połączeniu ze świeżym słodkawym zapachem egzotycznym.

Lekka konsystencja żelu Natural line cechuje się cechą anti-aging, głęboką regeneracją i poczuciem natychmiastowej ulgi od opuchnięć.

Pedicure line zawiera szereg substancji leczniczych, które odgrywają kluczową rolę w profesjonalnej pielęgnacji stóp. Hydrolizowana keratyna jest doskonałym narzędziem do zniszczonych paznokci, cobiostab ma działanie przeciwgrzybicze i dba o naturalną równowagę flory bakteryjnej .

Wierzymy, że różnorodność tych produktów tworzy wspaniałe rytuały SPA w waszym Wellness centrum i doprowadzi do was wielu zadowolonych klientów.

 

TOP